ams-OSRAM USA INC.
型号:
SPL 2F81-2S
封装:
-
批次:
-
描述:
LASER DIODE 808NM 1.5W TO220
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Power (Watts) | 1.5W |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220 Variant, FC-Connector |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | 808nm |
| Voltage - Input | 2.2V |