SPLFA50F-24-C
Cosel USA, Inc.
型号:
SPLFA50F-24-C
描述:
AC/DC CONVERTER 24V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency PSE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 6.85" L x 2.40" W x 1.42" H (174.0mm x 61.0mm x 36.1mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series SPLFA (50W)
Current - Output 1 2.1 A
Type Enclosed
Efficiency 82%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC