Soberton Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.9305
$4.9305
10
$4.06505
$40.6505
25
$3.74756
$93.689
50
$3.51766
$175.883
100
$3.296215
$329.6215
450
$2.918799
$1313.45955
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 800 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 2 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 800Hz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | Cloth |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 5% Max @ 1kHz, 1W, 0.5m |
| Efficiency - dBA | 86.00 |
| Operating Temperature | - |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.181" W (40.00mm x 30.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 3 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - Testing | 1W/500mm |