首页 / 固定电感器 / SPM10054T-680M-HZR
minImg
SPM10054T-680M-HZR
TDK Corporation
型号:
SPM10054T-680M-HZR
描述:
AUTO IND 68H 3.7A 163MOHM
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 163mOhm Max
Series SPM-HZR
Inductance 68 µH