SPM6530T-3R3M
TDK Corporation
型号:
SPM6530T-3R3M
描述:
FIXED IND 3.3UH 6.8A 29.7MOHM SM
库存 : 38785
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29.7mOhm Max
Series SPM
Inductance 3.3 µH