TDK Corporation
型号:
SPM6550CT-R50L
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 500NH 13.2A 4.29 MOHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.235
$1.235
10
$1.1457
$11.457
25
$1.05792
$26.448
50
$0.8816
$44.08
100
$0.828685
$82.8685
250
$0.740506
$185.1265
500
$0.634714
$317.357
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 20.4A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 13.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 4.29mOhm Max |
| Series | SPM-CT |
| Inductance | 500 nH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |