SQ48S03150-PS00
Bel Power Solutions
型号:
SQ48S03150-PS00
描述:
DC DC CONVERTER 15V 50W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 2 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.30" L x 0.90" W x 0.26" H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 3.3A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SemiQ™ SQ48 (50W)
Power (Watts) 50 W