SQM500JB-33R
YAGEO
型号:
SQM500JB-33R
品牌:
YAGEO
封装:
Radial Lead
描述:
RES 33 OHM 5% 5W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 1.043" (26.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 33 Ohms
Series SQM
Power (Watts) 5W