SQMW768RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
SQMW768RJ
封装:
Radial Lead
描述:
RES 68 OHM 5% 7W RADIAL
库存 : 895
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.575" (40.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 68 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 7W