SQPR5270RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
SQPR5270RJ
封装:
Axial
描述:
RES 270 OHM 5% 5W AXIAL
库存 : 618
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 5W