SQZ15AJB-33K
YAGEO
型号:
SQZ15AJB-33K
品牌:
YAGEO
封装:
Radial Lead
描述:
RES 33K OHM 5% 15W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.512" W (48.00mm x 13.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 33 kOhms
Series SQZ
Power (Watts) 15W