SQZ20AJB-3R6
YAGEO
型号:
SQZ20AJB-3R6
品牌:
YAGEO
封装:
Radial Lead
描述:
RES 3.6 OHM 5% 20W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 3.6 Ohms
Series SQZ
Power (Watts) 20W