SQZ700JB-750R
YAGEO
型号:
SQZ700JB-750R
品牌:
YAGEO
封装:
Radial Lead
描述:
RES 750 OHM 5% 7W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 750 Ohms
Series SQZ
Power (Watts) 7W