SR122A1R0DAR
KYOCERA AVX
型号:
SR122A1R0DAR
描述:
CAP CER 1PF 200V NP0 RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±0.5pF
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 pF