KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.18715
$1.8715
50
$0.12464
$6.232
100
$0.10602
$10.602
500
$0.074841
$37.4205
1000
$0.065484
$65.484
2500
$0.062368
$155.92
5000
$0.057694
$288.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.150" (3.81mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 220 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |