KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.513
$0.513
10
$0.36195
$3.6195
50
$0.2736
$13.68
100
$0.238355
$23.8355
500
$0.176548
$88.274
1000
$0.150062
$150.062
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Straight |