KYOCERA AVX
型号:
SR215A222JARTR1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.893
$0.893
10
$0.68115
$6.8115
50
$0.56601
$28.3005
100
$0.487445
$48.7445
500
$0.377378
$188.689
1000
$0.324957
$324.957
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |