SR301C224KAA
KYOCERA AVX
型号:
SR301C224KAA
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL
库存 : 340
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.300" (7.62mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series SkyCap® SR
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.22 µF