KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5245
$3.5245
10
$2.83955
$28.3955
50
$2.44207
$122.1035
100
$2.214925
$221.4925
500
$1.646996
$823.498
1000
$1.533404
$1533.404
2500
$1.476614
$3691.535
5000
$1.448218
$7241.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.360" (9.14mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.022 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |