SR305A223JAR
KYOCERA AVX
型号:
SR305A223JAR
描述:
CAP CER RADIAL
库存 : 975
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.022 µF