KYOCERA AVX
型号:
SR305E225MARTR2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.4516
$14.516
50
$1.26654
$63.327
100
$1.10827
$110.827
500
$0.84436
$422.18
1000
$0.738815
$738.815
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 10°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | Z5U |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Straight |