KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5435
$3.5435
10
$2.8576
$28.576
50
$2.45708
$122.854
100
$2.228605
$222.8605
500
$1.657142
$828.571
1000
$1.542857
$1542.857
2500
$1.485724
$3714.31
5000
$1.457148
$7285.74
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.390" (9.91mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |