Seiko Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.572
$3.572
10
$2.9507
$29.507
50
$2.59065
$129.5325
100
$2.43238
$243.238
300
$2.259604
$677.8812
500
$2.13009
$1065.045
1000
$2.01495
$2014.95
2500
$1.885418
$4713.545
5000
$1.78467
$8923.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Requires Holder |
| Battery Cell Size | Coin, 11.6mm |
| Discharge Rate | 220µA |
| Voltage - Rated | 1.55 V |
| Size / Dimension | 0.46" Dia x 0.17" H (11.6mm x 4.2mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.75 g |
| Series | SR43 |
| Capacity | 120mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Silver Oxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Seiko Instruments |
| Package | Tray |
| Shelf Life | - |