KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.8565
$7.8565
10
$6.98725
$69.8725
50
$6.11363
$305.6815
100
$5.589705
$558.9705
500
$4.803618
$2401.809
1000
$4.454265
$4454.265
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.560" (14.22mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.400" (10.16mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |