KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SR733ATTER10J
封装:
2512
批次:
-
描述:
CURRENT SENSE RESISTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.5206
$5.206
25
$0.44612
$11.153
50
$0.40147
$20.0735
100
$0.349505
$34.9505
250
$0.312322
$78.0805
500
$0.252833
$126.4165
1000
$0.204497
$204.497
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | SR73 |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SR733A |