首页 / RF 天线 / SRF2I019-200
minImg
SRF2I019-200
Antenova
型号:
SRF2I019-200
品牌:
Antenova
描述:
RF ANT 868MHZ/915MHZ FLAT PATCH
用户指南
Frequency Range 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz
Applications ISM
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Adhesive
RF Family/Standard General ISM
Height (Max) 0.006" (0.15mm)
Product Status Active
VSWR 1.7
Series Montana
Antenna Type Flat Patch
Frequency (Center/Band) 868MHz, 915MHz
Mfr Antenova
Return Loss -11dB
Features Cable - 200mm
Package Bulk
Gain 1.9dBi
Base Product Number SRF2I019
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)