SRF7035A-132Y
Bourns Inc.
型号:
SRF7035A-132Y
品牌:
Bourns Inc.
描述:
CMC 10.4UH 2.5A 2LN 1.3KOHM SMD
库存 : 471
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 25mOhm
Impedance @ Frequency 1.3 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.138" (3.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series SRF7035A
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 J-Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.5A
Voltage Rating - AC -
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 10.4 µH @ 100 kHz