SRP1050WA-5R6M
Bourns Inc.
型号:
SRP1050WA-5R6M
品牌:
Bourns Inc.
描述:
IND POWER HC 5.6UH 13.2A SHLD
库存 : 435
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 16.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 20 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 13.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.7mOhm Max
Series SRP1050WA
Inductance 5.6 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 14MHz