Bourns Inc.
型号:
SRP1510CA-100M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IND,16.5X15.5X9.7MM,10UH20%,24A,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.82375
$38.2375
25
$3.47586
$86.8965
50
$2.91973
$145.9865
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 29A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | 30 @ 100kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 24 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 8.6mOhm Max |
| Series | SRP1510CA |
| Inductance | 10 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 8MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |