SRP3020C-3R3M
Bourns Inc.
型号:
SRP3020C-3R3M
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 3.3UH 2.6A 145MOHM SMD
库存 : 3055
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 10 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 145mOhm Max
Series SRP3020C
Inductance 3.3 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 145MHz