Bourns Inc.
型号:
SRP6050CA-3R3M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 3.3UH 11A 12.5MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.862
$1.862
10
$1.72045
$17.2045
25
$1.577
$39.425
50
$1.34767
$67.3835
100
$1.204315
$120.4315
250
$1.03227
$258.0675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 12.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 11 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 12.5mOhm Max |
| Series | SRP6050CA |
| Inductance | 3.3 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |
| Base Product Number | SRP6050 |