SRR3011-220YL
Bourns Inc.
型号:
SRR3011-220YL
描述:
FIXED IND 22UH 380MA 680MOHM SMD
库存 : 2355
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 320mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 11 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 380 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 680mOhm Max
Series SRR3011
Inductance 22 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 31MHz