Essentra Components
型号:
SRS6-14-01
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 7/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3477
$1.7385
10
$0.28975
$2.8975
25
$0.27208
$6.802
50
$0.26049
$13.0245
100
$0.23161
$23.161
250
$0.219982
$54.9955
500
$0.208411
$104.2055
1000
$0.19683
$196.83
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SRS6 |
| Mounting Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Between Board Height | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SRS6 |