HKC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.076
$0.076
2000
$0.0722
$144.4
4000
$0.0684
$273.6
6000
$0.0646
$387.6
8000
$0.06175
$494
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.445" L x 0.150" W (11.30mm x 3.81mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Series | 49SM |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | HKC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |