Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
SS3P5HM3/85A
封装:
DO-220AA (SMP)
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO220AA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.31635
$3.1635
100
$0.196935
$19.6935
500
$0.13471
$67.355
1000
$0.103626
$103.626
2000
$0.093262
$186.524
5000
$0.088084
$440.42
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 80pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-220AA (SMP) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 50 V |
| Series | eSMP® |
| Package / Case | DO-220AA |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 780 mV @ 3 A |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Base Product Number | SS3P5 |