Lumex Opto/Components Inc.
型号:
SSF-LXH104GD
封装:
-
批次:
-
描述:
LED 5MM RA FAULT-IND GREEN PCMT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.57285
$5.7285
100
$0.375535
$37.5535
1000
$0.296486
$296.486
2000
$0.276726
$553.452
5000
$0.266836
$1334.18
10000
$0.262884
$2628.84
25000
$0.256956
$6423.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | SSF-LXH104 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |