Sensata-Cynergy3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$86.6305
$86.6305
10
$82.50275
$825.0275
50
$78.74968
$3937.484
100
$76.43472
$7643.472
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage Rating | 300VAC, 300VDC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Male 1/2" (12.7mm) BSP |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | SSF25 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.8 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 316 Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Current | 500 mA |