Sensata-Cynergy3
型号:
SSF26X035
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FLOATSWITCH VERT 50VA NC/NO SS
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 200°C |
| Voltage Rating | 300VAC, 300VDC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Male 3/8" (9.53mm) BSP |
| Product Status | Obsolete |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | SSF26 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.65 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 316 Stainless Steel |
| Package | Bag |
| Current | 500 mA |