Lumex Opto/Components Inc.
型号:
SSI-LXR1612GD
封装:
-
批次:
-
描述:
LED 3MM FLUSH GREEN DIFF PANELMT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.268
$3.268
10
$2.30945
$23.0945
100
$1.891735
$189.1735
500
$1.594765
$797.3825
1000
$1.462782
$1462.782
2000
$1.402295
$2804.59
5000
$1.374792
$6873.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 60° |
| Termination Style | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | SSI-LXR1612 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |