Lumex Opto/Components Inc.
型号:
SSL-LX3059IYW
封装:
T-3mm TRI-LEADED
批次:
-
描述:
LED RED/YLW DIFF T-3MM TRI T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.703
$0.703
10
$0.4598
$4.598
100
$0.30115
$30.115
1000
$0.237776
$237.776
2000
$0.22193
$443.86
5000
$0.213997
$1069.985
10000
$0.210824
$2108.24
25000
$0.206074
$5151.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Common Cathode |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red, Yellow |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Yellow |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 30mcd Red, 30mcd Yellow |
| Height (Max) | 7.03mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-3mm TRI-LEADED |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial - 3 Leads |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V Red, 2.1V Yellow |
| Lens Color | White |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 635nm Red, 585nm Yellow |
| Base Product Number | SSL-LX3059 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |