Lumex Opto/Components Inc.
型号:
SSL-LXTO46365C
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER UV 365NM 20MA TO-46
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 80° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 365nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | QuasarBrite |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.6V |
| Package | Tray |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 20mA |
| Base Product Number | SSL-LXTO46365 |