Analog Devices Inc.
型号:
SSM2305RMZ-R2
封装:
8-MSOP
批次:
-
描述:
IC AMP CLASS D MONO 2.8W 8MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.451
$24.51
25
$2.31268
$57.817
100
$1.9703
$197.03
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 2.8W x 1 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SSM2305 |