Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0355
$1.0355
10
$1.00605
$10.0605
25
$0.9804
$24.51
50
$0.95475
$47.7375
100
$0.92891
$92.891
500
$0.90307
$451.535
1000
$0.851466
$851.466
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | STA-STRAP® SSM |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Marker Strap/Flag Tie |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | 2-Piece Design, Weather Resistant, Write-On Area |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.558' (170.08mm, 6.70") |
| Length - Approximate | 6.75" |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Bundle Diameter | 1.75" (44.45mm) |
| Base Product Number | SSM2S |