首页 / 振荡器 / SSO32C1A481-100.000M
minImg
SSO32C1A481-100.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SSO32C1A481-100.000M
描述:
SILICON OSC XO 100.0000MHZ CMOS
库存 : 926
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SSO32C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Silicon
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 100 MHz