首页 / 振荡器 / SSO32L2A161-200.000M
minImg
SSO32L2A161-200.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SSO32L2A161-200.000M
描述:
SILICON OSC XO 200.0000MHZ LVDS
库存 : 1010
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series SSO32L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Silicon
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 200 MHz