Bel Fuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
5
$0.5073
$2.5365
10
$0.4921
$4.921
50
$0.41401
$20.7005
100
$0.343615
$34.3615
250
$0.312398
$78.0995
500
$0.265544
$132.772
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 121 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.004 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Size / Dimension | 0.240" L x 0.100" W x 0.100" H (6.10mm x 2.54mm x 2.54mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | SSQ |
| Voltage Rating - DC | 86 V |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |