Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.079506
$79.506
5000
$0.075212
$376.06
10000
$0.073055
$730.55
50000
$0.070908
$3545.4
100000
$0.068761
$6876.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 18 lbs (8.16 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | STA-STRAP® SS |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | 2-Piece Design, Heat Stabilized |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.333' (101.60mm, 4.00") |
| Length - Approximate | 4" |
| Width | 0.095" (2.41mm) |
| Bundle Diameter | 0.78" (19.81mm) |
| Base Product Number | SST1M |