首页 / 存储器 / SST25VF010A-33-4I-QAE-T
minImg
SST25VF010A-33-4I-QAE-T
Microchip Technology
型号:
SST25VF010A-33-4I-QAE-T
封装:
8-WSON
描述:
IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON
库存 : 3331
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 33 MHz
Memory Interface SPI
Memory Organization 128K x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 8-WSON
Series SST25
Write Cycle Time - Word, Page 20µs
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Memory Size 1Mbit
Technology FLASH
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V