首页 / 存储器 / SST25VF040B-50-4I-SAF
minImg
SST25VF040B-50-4I-SAF
Microchip Technology
型号:
SST25VF040B-50-4I-SAF
封装:
8-SOIC
描述:
IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
库存 : 1393
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 50 MHz
Memory Interface SPI
Memory Organization 512K x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series SST25
Write Cycle Time - Word, Page 10µs
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Size 4Mbit
Technology FLASH
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V