首页 / 存储器 / SST26VF016BT-104I/MF
minImg
SST26VF016BT-104I/MF
Microchip Technology
型号:
SST26VF016BT-104I/MF
封装:
8-WDFN (5x6)
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WDFN
库存 : 2559
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 104 MHz
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 2M x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 8-WDFN (5x6)
Series SST26 SQI®
Write Cycle Time - Word, Page 1.5ms
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Memory Size 16Mbit
Technology FLASH
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V