首页 / 存储器 / SST26WF016BT-104I/MF
minImg
SST26WF016BT-104I/MF
Microchip Technology
型号:
SST26WF016BT-104I/MF
封装:
8-WDFN (5x6)
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WDFN
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 104 MHz
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 2M x 8
Product Status Active
Supplier Device Package 8-WDFN (5x6)
Series SST26 SQI®
Write Cycle Time - Word, Page 1.5ms
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Memory Size 16Mbit
Technology FLASH
Voltage - Supply 1.65V ~ 1.95V